-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та загальну середню освіту в закладах освіти
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-005303-a
Торги не відбулися
2 827 015.00
UAH без ПДВ
Номер:
097e232123c04c49b470913057ff313e
Внутрішній номер закупівлі:
30128926
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-005303-a
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ольга Вербіщук +380971912466 olgaverbishyk@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
2 827 015.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 12:17 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 12:17 - 27.08.2026 08:00
Аукціон:
з 28.08.2026 14:37
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 827 015.00 Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та загальну середню освіту в закладах освіти