-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та загальну середню освіту в закладах освіти
Оголошено тендер
2 827 015.00
UAH
Номер:
09c3093ae93d4d6eadce25a6db26bf0b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-005874-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Коломийський ліцей №2 Коломийської міської ради Івано-Франківської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
20561002
-
Адреса:
78200, Україна, Івано-Франківська область, Коломия, вул. Лисенка, 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 827 015.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового харчування учнів, які здобувають початкову, базову та загальну середню освіту в закладах освіти
Примітки:
Відповідно до підпункту «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 розділу V Податкового кодексу України операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах звільняються від оподаткування податком на додану вартість. Порядок надання таких послуг визначений постановою Кабінету Міністрів України від 02 лютого 2011 року № 116 «Про затвердження Порядку надання послуг з харчування дітей у закладах дошкільної освіти, учнів у закладах загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість» (зі змінами).
У зв’язку з цим вартість послуг визначається без нарахування податку на додану вартість
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 11:52
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума2 233 330.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяКоломия
Сума593 685.00 UAH