• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги (лісозаготівельні послуги (НПП «Подільські Товтри»).

Торги не відбулися

168 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 47f2ee9b1a184337ae4993978a8d886f
Внутрішній номер закупівлі: 30128805
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-005180-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ"
Контактна особа: Мазур Оксана Олександрівна 380674676942 nppoksanamazur@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 168 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 12:11 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 12:11 - 27.08.2026 00:00
Аукціон: з 27.08.2026 14:50

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴168 000.00 77210000-5 - Лісозаготівельні послуги (Проведення заходів з поліпшення санітарного стану лісів - проведення догляду (прочищення, проріджування та прохідні рубки) та санітарні вибіркові рубки.