• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Лісозаготівельні послуги (лісозаготівельні послуги (НПП «Подільські Товтри»).

Оголошено тендер

168 000.00 UAH
Номер: 69e1dc1110634dbd8091acdc0175622e
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-006218-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ"
Замовник: НАЦІОНАЛЬНИЙ ПРИРОДНИЙ ПАРК "ПОДІЛЬСЬКІ ТОВТРИ"
Очікувана вартість: 168 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Лісозаготівельні послуги (лісозаготівельні послуги (НПП «Подільські Товтри»).
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.08.2026 12:05
Історія обґрунтування:

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Лісозаготівельні послуги
Код ДК 021:2015: 77210000-5 Лісозаготівельні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2026

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:1201120 - Збереження природно-заповідного фонду та здійснення природоохоронних заходів
Сума168 000.00 UAH