-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги із забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11 класів
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-004814-a
Торги не відбулися
1 346 778.00
UAH без ПДВ
Номер:
942d34c590b54bf396fa3bf8ad0ff857
Внутрішній номер закупівлі:
30128444
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-004814-a
Замовник:
Ізмаїльський ліцей № 6 з гімназією Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24772931
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїльський район місто Ізмаїл, вулиця Шкільна 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ющенко Катерина Іванівна +380484120349 izm_sh_6@i.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 346 778.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 11:59 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 11:59 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 12:47
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 346 778.00 Послуги із забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11 класів