-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги із забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11 класів
Оголошено тендер
1 346 778.00
UAH
Номер:
bc80ce9adb694323bc5c615cf4fb4e79
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-009073-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ізмаїльський ліцей № 6 з гімназією Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24772931
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїльський район місто Ізмаїл, вулиця Шкільна 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ізмаїльський ліцей № 6 з гімназією Ізмаїльського району Одеської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
24772931
-
Адреса:
68600, Україна, Одеська область, Ізмаїльський район місто Ізмаїл, вулиця Шкільна 74
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 346 778.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги із забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11 класів
Примітки:
Закупівля здійснюється в спеціальному режимі в частині звільнення від ПДВ згідно з підпунктом "г" пункту 197.1.7 статті 197 ПКУ, а саме звільняються від оподаткування операції з постачання послуг з харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах та громадян у закладах охорони здоров'я. Порядок надання таких послуг затверджується Кабінетом Міністрів України
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
14.08.2026 14:22
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Закупівля здійснюється відповідно до норм постанови Кабінету Міністрів України від 12.10.2022 № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
-
Дата публікації:
14.08.2026 14:23
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги із забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів 5-11 класів
Кількість
14176 послуга
Період постачання
до 25.12.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної
середньої освіти за рахунок субвенції з державного
бюджету місцевим бюджетам
Адміністративно-територіальна класифікаціяІзмаїл
Сума919 188.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяІзмаїл
Сума427 590.00 UAH