-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-004611-a
Торги не відбулися
200 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
e53f426f7e4d45bca4e7c35012a1f030
Внутрішній номер закупівлі:
30128238
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-004611-a
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Жмуд Лариса Сергіївна +380977926605 otghernivci02032021@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроємАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 15:45 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 15:45 - 27.08.2026 11:52
Аукціон:
з 28.08.2026 14:15
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴200 000.00 Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256