-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256
Оголошено тендер
200 000.00
UAH
Номер:
e8211ad1d95c4608a2001b516ef28b0f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-004053-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Чернівецька селищна рада
×
-
Код ЄДРПОУ:
04326856
-
Адреса:
24100, Україна, Вінницька область, селище Чернівці, вул Святомиколаївська 103\1
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
200 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
32230000-4 Апаратура для передавання радіосигналу з приймальним пристроєм
КЕКВ:
3100 Придбання основного капіталу
Дата опублікування:
19.08.2026 11:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Радіостанція Motorola DP4400e VHF з AES256
Кількість
8 штука
Період постачання
до 30.09.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:8240 - Заходи та роботи з територіальної оборони
Адміністративно-територіальна класифікаціяЧернівецька
Сума200 000.00 UAH