• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради

Операції з постачання послуг з харчування дітей закладу дошкільної освіти звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.

Торги не відбулися

190 000.00 UAH без ПДВ
Номер: 74d738d6991845acb834478ab96add90
Внутрішній номер закупівлі: 30127953
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-004312-a   
Замовник: СОЛОВІЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДЗВІНОЧОК" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
Контактна особа: Раїса Шевченко +380671750268 dzvinochok_prozorro@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 190 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 11:38 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 11:38 - 27.08.2026 00:00
Аукціон: з 27.08.2026 14:08

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴190 000.00 Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради