-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради
Оголошено тендер
190 000.00
UAH
Номер:
22620fff0494478685d5494b251d9988
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-004696-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
СОЛОВІЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДЗВІНОЧОК" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34308191
-
Адреса:
12633, Україна, Житомирська область, Житомирський район,село Соловіївка, вул.Центральна будинок 19-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
СОЛОВІЇВСЬКИЙ ЗАКЛАД ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ "ДЗВІНОЧОК" БРУСИЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
34308191
-
Адреса:
12633, Україна, Житомирська область, Житомирський район,село Соловіївка, вул.Центральна будинок 19-А
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
190 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради
Примітки:
Операції з постачання послуг з харчування дітей закладу дошкільної освіти звільнені від оподаткування податком на додану вартість згідно з підпунктом «г» підпункту 197.1.7 пункту 197.1 статті 197 Податкового кодексу України.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 11:19
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з харчування вихованців закладу дошкільної освіти – Соловіївський ЗДО «Дзвіночок» Брусилівської селищної ради
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1010 - Надання дошкільної освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяБрусилівська
Сума190 000.00 UAH