-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, номенклатурна позиція (33124100-6 Діагностичні прилади ), код НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент, пульсоксиметр
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-003674-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 3 дні (до 04.09.26 10:00)
207 412.24
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
03
дн
22
год
06
хв
40
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
71eae1f4317e42419b8eac85f695ae0c
Внутрішній номер закупівлі:
30127325
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-003674-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сергій Настаскін +380975195102 nastaskin@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
207 412.24 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 11:18 - 01.09.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 11:18 - 04.09.2026 10:00
Період оскарження:
19.08.2026 11:18 - 01.09.2026 00:00
Аукціон:
з 07.09.2026 15:24
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴207 412.24 Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, номенклатурна позиція (33124100-6 Діагностичні прилади ), код НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент, пульсоксиметр