-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, номенклатурна позиція (33124100-6 Діагностичні прилади ), код НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент, пульсоксиметр
Оголошено тендер
221 931.10
UAH
Номер:
28ae37260d954a6f808d4242dd954a0a
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-004015-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГАЙСИНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА РАЙОННА ЛІКАРНЯ ГАЙСИНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
36205651
-
Адреса:
23700, Україна, Вінницька область, м. Гайсин, вул. В'ячеслава Чорновола, буд. 1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
221 931.10 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 33120000-7 — Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання, (33123000-8 Обладнання для обстеження серцево-судинної системи ), код НК 024:2023: 16231 — Професійний багатоканальний електрокардіограф, номенклатурна позиція (33124100-6 Діагностичні прилади ), код НК 024:2023- 45607 - Пульсоксиметр, що живиться від батареї
Електрокардіограф ЮКАРД 100 або еквівалент, пульсоксиметр
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33120000-7 Системи реєстрації медичної інформації та дослідне обладнання
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
19.08.2026 11:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяГайсин
Сума221 931.10 UAH