-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби (Вантажний автомобіль - вантажна бортова платформа)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-003503-a
Вантажний автомобіль - вантажна бортова платформа, для потреб Трипільської ТЕС ПАТ"Центренерго", к-ть 1 шт.
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація від початку періоду пройшло 2 робочих дні
Кваліфікація
від початку періоду пройшло 2 робочих дні
4 881 288.88
UAH без ПДВ
Номер:
3bb37b9713924d1caf82f77af4b52a40
Внутрішній номер закупівлі:
30127138
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-003503-a
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Шатров Руслан Русланович 380443640246 ruslan.shatrov@centrenergo.com
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засобиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 881 288.88 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 11:12 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 11:12 - 28.08.2026 21:00
Аукціон:
з 31.08.2026 13:15
Період кваліфікації:
з 28.08.2026 21:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 881 288.88 Вантажний автомобіль - вантажна бортова платформа