-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Вантажний автомобіль - вантажна бортова платформа
Оголошено тендер
5 857 546.66
UAH
Номер:
a25827f8224b4cd392bb544d1766ab27
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-03-012146-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
Публічне Акціонерне Товариство "Центренерго"
×
-
Код ЄДРПОУ:
22927045
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
5 857 546.66 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Вантажний автомобіль - вантажна бортова платформа
Примітки:
для ТпТЕС
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
34140000-0 Великовантажні мототранспортні засоби
Дата опублікування:
03.08.2026 15:59
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума5 857 546.66 UAH