• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

44530000-4 Кріпильні деталі (Шуруп, анкер)

Торги не відбулися

564.92 UAH без ПДВ
Номер: fc71820782184f059cb61b7bc5301d21
Внутрішній номер закупівлі: 30126408
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-002768-a   
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Контактна особа: Володимир Гавриш +380674600157 volodymyrgavrysh1987@gmail.com http://new.teplo.cn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 564.92 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 10:47 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 10:47 - 27.08.2026 08:00
Аукціон: з 28.08.2026 12:26

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴564.92 Шуруп, анкер