• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

44530000-4 Кріпильні деталі (Шуруп, анкер)

Оголошено тендер

677.90 UAH
Номер: 29f0f857237a43c2aca8c6381c2587ba
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-003176-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Замовник: АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ОБЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 677.90 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: 44530000-4 Кріпильні деталі (Шуруп, анкер)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 44530000-4 Кріпильні деталі
Дата опублікування: 19.08.2026 10:34

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума677.90 UAH