-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів(аутсорсинг)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-002519-a
Торги не відбулися
706 567.00
UAH без ПДВ
Номер:
a49e68fb116d43308bc007fc89e59239
Внутрішній номер закупівлі:
30126169
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-002519-a
Замовник:
Великолюбаський ліцей Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170557
-
Адреса:
35024, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, с.Підлужне вул.Жовтнева,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ткачук Ольга Андріївна +380686455202 v.lubacha@gmail.com https://vlubacha.blogspot.com/
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
706 567.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 10:42 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 10:42 - 27.08.2026 10:44
Аукціон:
з 28.08.2026 15:17
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴706 567.00 Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів(аут