-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів(аутсорсинг)
Оголошено тендер
706 567.00
UAH
Номер:
a5437f3061dc4d49a8a0902d728862ae
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-001196-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Великолюбаський ліцей Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170557
-
Адреса:
35024, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, с.Підлужне вул.Жовтнева,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Великолюбаський ліцей Костопільської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
24170557
-
Адреса:
35024, Україна, Рівненська область, Костопільський р-н, с.Підлужне вул.Жовтнева,1
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
706 567.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування учнів 1-9,11 класів(аутсорсинг)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
19.08.2026 09:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:2211360 - Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума539 000.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяПідлужне
Сума167 567.00 UAH