-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Селидівська центральна міська лікарня Селидівськоі міської ради» за адресою: 67000 Одеська область, Березівський район, селище Миколаївка, вулиця П. Сагайдачного 50 Г (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-002478-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився день назад
4 425 163.00
UAH без ПДВ
Номер:
1e53611fe3b344c0a68f165ad832251d
Внутрішній номер закупівлі:
30126115
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-002478-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991116
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Стуса Василя будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
СІряк Оксана Олександрівна 380956412866 cgb-tender@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
4 425 163.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 10:40 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 10:40 - 28.08.2026 13:00
Аукціон:
з 31.08.2026 14:56
Період кваліфікації:
28.08.2026 13:00 - 02.09.2026 13:26
Період завантаження договору:
08.09.2026 00:00 - 18.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 425 163.00 Поточний ремонт будівлі терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Селидівська центральна міська лікарня Селидівськоі міської ради» за адресою: 67000 Одеська область, Березівський район, селище Миколаївка, вулиця П. Сагайдачного 50 Г (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)