-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Поточний ремонт будівлі терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Селидівська центральна міська лікарня Селидівськоі міської ради» за адресою: 67000 Одеська область, Березівський район, селище Миколаївка, вулиця П. Сагайдачного 50 Г (ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Оголошено тендер
5 310 196.00
UAH
Номер:
f83437f339e045b9abb09da6be76aed5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-002701-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991116
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Стуса Василя будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Селидівська центральна міська лікарня Селидівської міської ради"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01991116
-
Адреса:
84300, Україна, Донецька область, Краматорськ, вул. Стуса Василя будинок 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
5 310 196.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Поточний ремонт будівлі терапевтичного відділення Комунального некомерційного підприємства «Селидівська центральна міська лікарня
Селидівськоі міської ради» за адресою: 67000 Одеська область, Березівський район, селище Миколаївка, вулиця П. Сагайдачного 50 Г
(ДК 021:2015 – 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Дата опублікування:
19.08.2026 10:19
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:2010 - Багатопрофільна стаціонарна медична допомога населенню
Адміністративно-територіальна класифікаціяСелидове
Сума5 310 196.00 UAH