• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився день назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився день назад

9 040.00 UAH без ПДВ
Номер: 2f87a6997db54e698a74214cd9977e09
Внутрішній номер закупівлі: 30126022
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-19-002392-a   
Замовник: ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Контактна особа: Валерія Огарко +380955918167 ogarkovaleriya@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 9 040.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 19.08.2026 10:35 - 25.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 19.08.2026 10:35 - 28.08.2026 12:00
Аукціон: з 31.08.2026 12:29
Період кваліфікації: 28.08.2026 12:00 - 31.08.2026 11:44

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴9 040.00 Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC