-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC
Оголошено тендер
10 848.00
UAH
Номер:
dc9308c2b76f45c199d6b116db8d9332
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-19-002607-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059958
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності (Ушакова), 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ ХЕРСОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
04059958
-
Адреса:
73000, Україна, Херсонська область, місто Херсон, проспект Незалежності (Ушакова), 37
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
10 848.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з технічного обслуговування службового автомобіля ГАС 601RDC
Примітки:
Затверджено протоколом від 19.08.2026 № 168.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50110000-9 Послуги з ремонту і технічного обслуговування мототранспортних засобів і супутнього обладнання
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
19.08.2026 10:16
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Заміна моторного масла
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна масляного фільтра
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна повітряного фільтра
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна паливного фільтра
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна фільтра салону
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Заміна прокладки зливної пробки
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:0160 - Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, територіальних громадах
Адміністративно-територіальна класифікаціяХерсонська
Сума10 848.00 UAH