-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Тендер Prozorro UA-2026-08-19-001775-a
Торги не відбулися
8 333.34
UAH без ПДВ
Номер:
6d46aaf538244709882d84219e52ab58
Внутрішній номер закупівлі:
30125357
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-19-001775-a
Замовник:
ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971371
-
Адреса:
49038, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул.Княгині Ольги, 22
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Дядюн Вікторія 0563731940 dp.mtz@customs.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
8 333.34 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 10:11 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 10:11 - 27.08.2026 00:00
Аукціон:
з 27.08.2026 15:31
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴8 333.34 Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу