• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу

Оголошено тендер

10 000.00 UAH
Номер: 8460aa9aa95f4a15a5972db7f6cafae9
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-19-001166-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
Замовник: ПІВДЕННО-СХІДНА МИТНИЦЯ
Очікувана вартість: 10 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з технічного обслуговування системи відеоспостереження та системи контролю доступу
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 50340000-0 Послуги з ремонту і технічного обслуговування аудіовізуального та оптичного обладнання
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 19.08.2026 09:23
Дата модифікації: 19.08.2026 09:05

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2025:3506010 - Керівництво та управління у сфері митної політики
Сума10 000.00 UAH