-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Ноутбуки, код ДК 021: 2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-013383-a
Торги не відбулися
125 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
291e1542357443d18e8601d4c0813182
Внутрішній номер закупівлі:
30123221
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-013383-a
Замовник:
Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
33966850
-
Адреса:
84301, Україна, Донецька область, м. Краматорськ, вул. Двірцева, буд.37
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Євгенія Юхимець +380663677633, +380509170202 fin.ukit@gmail.com http://kultura.dn.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)Аналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
125 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 20:42 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 20:42 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:45
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴125 000.00 Ноутбуки, код ДК 021: 2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)