• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Ноутбуки, код ДК 021: 2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)

Оголошено тендер

150 000.00 UAH
Номер: 4830e994ed2346988170250f30b48ef7
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-17-015281-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації
Замовник: Управління культури і туризму Донецької обласної державної адміністрації
Очікувана вартість: 150 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Ноутбуки, код ДК 021: 2015: 30210000-4 - Машини для обробки даних (апаратна частина)
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
КЕКВ: 3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування: 17.08.2026 18:32

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Ноутбуки
Код ДК 021:2015: 30210000-4 Машини для обробки даних (апаратна частина)
Кількість 3 штука
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:7751010 - Здійснення виконавчої влади у Донецькій області
Сума150 000.00 UAH