-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-013070-a
Торги не відбулися
708 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
8e2f9a415af3408481654e1cc521a592
Внутрішній номер закупівлі:
30122927
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-013070-a
Замовник:
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА " АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
44328282
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, М.СТРИЙ, ВУЛ. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., БУД. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
ФЕК ВОЛОДИМИР ЮРІЙОВИЧ +380972475755 olga01091976@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчуванняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
708 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
19.08.2026 12:48 - 24.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
19.08.2026 12:48 - 27.08.2026 01:00
Аукціон:
з 28.08.2026 11:32
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴708 000.00 Послуги з організації гарячого харчування