-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації гарячого харчування
Оголошено тендер
849 600.00
UAH
Номер:
a77c42090cf846d9be0d87d2332347e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-14-012456-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА " АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
44328282
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, М.СТРИЙ, ВУЛ. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., БУД. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ГРОМАДСЬКА СПІЛКА " АСОЦІАЦІЯ ФУТБОЛУ СТРИЙСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ "
×
-
Код ЄДРПОУ:
44328282
-
Адреса:
82400, Україна, Львівська область, Стрий, М.СТРИЙ, ВУЛ. ХМЕЛЬНИЦЬКОГО Б., БУД. 28
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
849 600.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації гарячого харчування
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55320000-9 Послуги з організації харчування
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
14.08.2026 16:15
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:5060 - Інші заходи з розвитку фізичної культури та спорту
Адміністративно-територіальна класифікаціяСтрий
Сума849 600.00 UAH