• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Запасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RAV4 VIN №JTEHG20V506094908

Якщо учасник платник ПДВ, необхідно врахувати вимоги постанови КМУ України від 02.03.2022 № 178 «Деякі питання обкладення податком на додану вартість за нульовою ставкою у період воєнного стану», згідно з якою до припинення чи скасування воєнного стану операції з постачання товарів (запасних частин, акумуляторних батарей, автомобільних шин, охолоджуючих рідин, комплектуючих, додаткового обладнання тощо), визначених нормативними та технічними документами, для транспортних засобів (зокрема спеціальних, спеціалізованих транспортних засобів), а також пально-мастильних матеріалів Збройним Силам, Національній гвардії, Службі безпеки, Службі зовнішньої розвідки, іншим утвореним відповідно до законів військовим формуванням, їх з’єднанням, військовим частинам, підрозділам, розвідувальним органам, Міністерству оборони, Державній прикордонній службі, Державній службі спеціального зв’язку та захисту інформації, Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції, Державній службі з надзвичайних ситуацій, Управлінню державної охорони, закладам, установам або організаціям, що утримуються за рахунок коштів державного бюджету, для потреб забезпечення національної безпеки та оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави обкладаються податком на додану вартість за нульовою ставкою.

  • Подача пропозицій
  • Аукціон
  • Кваліфікація
  • Пропозиції
    розглянуто
    період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті

період кваліфікації завершився 7 днів назад

10 960.00 UAH без ПДВ
Номер: 08a093563ff74338b4fcf18c8888740c
Внутрішній номер закупівлі: 30121679
Ідентифікатор закупівлі: UA-2026-08-18-011819-a   
Замовник: НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
Контактна особа: Дука Валерія Володимирівна 380976902298 VDuka@dpsu.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015: 31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Товари
Очікувана вартість: 10 960.00 UAH без ПДВ
Період уточнення: 18.08.2026 16:35 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій: 18.08.2026 16:35 - 26.08.2026 18:00
Аукціон: з 27.08.2026 11:04
Період кваліфікації: 26.08.2026 18:00 - 28.08.2026 19:10
Період завантаження договору: 03.09.2026 00:00 - 13.09.2026 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴10 960.00 Запасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RAV4 VIN №JTEHG20V506094908