-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Запасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RAV4 VIN №JTEHG20V506094908
Оголошено тендер
10 960.00
UAH
Номер:
abb0a9b86d6f47ab8771ff147d7713f8
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-014505-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Замовник:
НАЦІОНАЛЬНА АКАДЕМІЯ ДЕРЖАВНОЇ ПРИКОРДОННОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ ІМЕНІ БОГДАНА ХМЕЛЬНИЦЬКОГО (ВІЙСЬКОВА ЧАСТИНА 9960)
×
-
Код ЄДРПОУ:
14321481
-
Адреса:
29003, Україна, Хмельницька область, Хмельницький
-
Категорія:
Замовник, що здійснює закупівлі для потреб оборони
Очікувана вартість:
10 960.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Запасні частини до транспортних засобів: Subaru Forester VIN №JF1SF5LJ4XG045470; Toyota RAV4 VIN №JTEHG20V506094908
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
31610000-5 Електричне обладнання для двигунів і транспортних засобів
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.08.2026 16:31
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Датчик ABS передній правий (31930)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Датчик ABS передній лівий (31928)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Датчик ABS задній правий (31933)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Датчик ABS задній лівий (31932)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Датчик ДМРВ (AMMQ19851)
Кількість
1 штука
Період постачання
до 15.10.2026
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКПКВ 1002030 - (Загальний фонд)
Код класифікації видатківКПК-2026:1002030 - Забезпечення виконання завдань, функцій та підготовка кадрів Державною прикордонною службою України
Сума10 960.00 UAH