-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів закладу)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-011409-a
Торги не відбулися
260 770.00
UAH без ПДВ
Номер:
b02707f7b8a040ab991c2ad01a51a230
Внутрішній номер закупівлі:
30121264
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-011409-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ДЖЕРЕЛО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509415
-
Адреса:
69034, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Червонополянська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Світлана Тимофієва +380617075515 zsi_djerelo@i.ua http://dzherelo.zp.sch.in.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
260 770.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 16:19 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 16:19 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:11
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴260 770.00 ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів закладу)