-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів закладу)
Оголошено тендер
260 770.00
UAH
Номер:
0f8b0bf4d7cb4c94b1708d737ab803d7
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-011920-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ДЖЕРЕЛО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509415
-
Адреса:
69034, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Червонополянська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛЬНА ЗАГАЛЬНООСВІТНЯ ШКОЛА-ІНТЕРНАТ "ДЖЕРЕЛО" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20509415
-
Адреса:
69034, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Червонополянська, буд. 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
260 770.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015: 55520000-1 Кейтерингові послуги (забезпечення одноразовим гарячим харчуванням учнів закладу)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55520000-1 Кейтерингові послуги
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.08.2026 15:17
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискод программи 0611702
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума129 600.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опискод программи 0611022
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1022 - Надання загальної середньої освіти спеціальними закладами загальної середньої освіти для осіб з особливими освітніми потребами, зумовленими порушеннями інтелектуального розвитку, фізичними та/або сенсорними порушеннями, за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяШевченківський
Сума131 170.00 UAH