-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів (Ремонт обладнання електротехнічної лабораторії типу ЕТЛ-10; Монтаж обладнання в салоні автомобіля з доробкою салону та отриманням дозволу на переобладнання ТЗ)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-011169-a
Торги не відбулися
170 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
615e3afe703349698632106223f5932c
Внутрішній номер закупівлі:
30121019
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-011169-a
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Ірина Мондровська +380332780506 mondrovska.io@energy.volyn.ua http://energy.volyn.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
170 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 16:10 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 16:10 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:23
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴170 000.00 Ремонт обладнання електротехнічної лабораторії типу ЕТЛ-10; Монтаж обладнання в салоні автомобіля з доробкою салону та отриманням дозволу на переобладнання ТЗ