-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Ремонт обладнання електротехнічної лабораторії типу ЕТЛ-10; Монтаж обладнання в салоні автомобіля з доробкою салону та отриманням дозволу на переобладнання ТЗ
Оголошено тендер
204 000.00
UAH
Номер:
e2a392e8926944b1b2a269d04b316e7f
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-013286-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Замовник:
ПРИВАТНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ВОЛИНЬОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00131512
-
Адреса:
Україна
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Очікувана вартість:
204 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Ремонт обладнання електротехнічної лабораторії типу ЕТЛ-10;
Монтаж обладнання в салоні автомобіля з доробкою салону та отриманням дозволу на переобладнання ТЗ
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
50410000-2 Послуги з ремонту і технічного обслуговування вимірювальних, випробувальних і контрольних приладів
Дата опублікування:
18.08.2026 15:54
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума204 000.00 UAH