-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Щебінь
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-011049-a
Торги не відбулися
2 085 625.00
UAH без ПДВ
Номер:
ea760379a5c8427c9ce4afebfae21aaf
Внутрішній номер закупівлі:
30120916
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-011049-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРОМАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623644
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Стрийський р-н селище Славсько, вул.Івасюка будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Сікач +380966677643 kp_ggospodar@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
2 085 625.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 16:05 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 16:05 - 26.08.2026 01:00
Аукціон:
з 27.08.2026 13:27
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴2 085 625.00 Щебінь