-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Щебінь
Оголошено тендер
2 502 750.00
UAH
Номер:
24eb7a76a7514dfaae0bb83dba554542
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-008689-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРОМАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623644
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Стрийський р-н селище Славсько, вул.Івасюка будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ГРОМАДСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
42623644
-
Адреса:
82660, Україна, Львівська область, Стрийський р-н селище Славсько, вул.Івасюка будинок 24
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 502 750.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Щебінь
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
18.08.2026 13:50
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківТПКВКМБ:7461 - Утримання та розвиток автомобільних доріг та дорожньої інфраструктури за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСлавсько
Сума2 502 750.00 UAH