-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Стоматологічні матеріали 33140000-3 (Медичні матеріали), ДК 021:2015 – 33141800-8 (Стоматологічні матеріали)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010992-a
Торги не відбулися
111 990.09
UAH без ПДВ
Номер:
f1534720e9944b39af06c9db1be8e298
Внутрішній номер закупівлі:
30120852
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-010992-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998489
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 336
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Віта Камінська +380992320905 vvkaminskaya5@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріалиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
111 990.09 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 16:03 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 16:03 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 14:48
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴111 990.09 Стоматологічні матеріали 33140000-3 (Медичні матеріали), ДК 021:2015 – 33141800-8 (Стоматологічні матеріали)