-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Стоматологічні матеріали 33140000-3 (Медичні матеріали), ДК 021:2015 – 33141800-8 (Стоматологічні матеріали)
Оголошено тендер
119 829.40
UAH
Номер:
22a6b532718f4907a41618fc936f82fe
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-007101-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998489
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 336
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ "МІСЬКА ЛІКАРНЯ №5"
×
-
Код ЄДРПОУ:
01998489
-
Адреса:
54051, Україна, Миколаївська область, м. Миколаїв, просп. Богоявленський, 336
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
119 829.40 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Стоматологічні матеріали 33140000-3 (Медичні матеріали), ДК 021:2015 – 33141800-8 (Стоматологічні матеріали)
Примітки:
Товар не є походженням із Російської Федерації/Республіки Білорусь/Ісламської Республіки Іран.
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33140000-3 Медичні матеріали
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.08.2026 12:46
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опискошти від господарської діяльності підприємства, кошти НСЗУ
Сума119 829.40 UAH