-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010587-a
-
Подача пропозицій
-
Аукціон
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто період кваліфікації завершився 7 днів назад
Пропозиції розглянуті
період кваліфікації завершився 7 днів назад
1 804 681.62
UAH без ПДВ
Номер:
6b398a06d8aa446b8b326919aead09aa
Внутрішній номер закупівлі:
30120439
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-010587-a
Замовник:
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
00699690
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Телевна Людмила +0442433755 televnayaexpert@gmail.com https://vet.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різніАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 804 681.62 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:49 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:49 - 26.08.2026 00:40
Аукціон:
з 27.08.2026 11:35
Період кваліфікації:
26.08.2026 00:40 - 27.08.2026 14:29
Період завантаження договору:
02.09.2026 00:00 - 12.09.2026 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 804 681.62 Діагностичні засоби