-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби)
Оголошено тендер
2 165 617.94
UAH
Номер:
40822492289745a9bdd05f5b4da4f95d
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-012552-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
00699690
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Державний науково-дослідний інститут з лабораторної діагностики та ветеринарно-санітарної експертизи
×
-
Код ЄДРПОУ:
00699690
-
Адреса:
03151, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Донецька, 30
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
2 165 617.94 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
ДК 021:2015 – 33690000-3 Лікарські засоби різні (Діагностичні засоби)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
33690000-3 Лікарські засоби різні
КЕКВ:
2220 Медикаменти та перев'язувальні матеріали
Дата опублікування:
18.08.2026 15:33
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Код класифікації видатківКПК-2026:0412020 - Протиепізоотичні заходи та участь у Всесвітній організації охорони здоров’я тварин (МЕБ)
Сума2 165 617.94 UAH