-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015: "90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків" (Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010186-a
Торги не відбулися
6 955.00
UAH без ПДВ
Номер:
d4b3d2caba15455484d0d6ea3ea2c53e
Внутрішній номер закупівлі:
30120039
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-010186-a
Замовник:
ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
×
-
Код ЄДРПОУ:
40108672
-
Адреса:
21050, Україна, Вінницька область, м. Вінниця, вул. Театральна, буд. 10
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Сергій Купровський +380982412130 ulmtz_vinpolice@ukr.net http://vn.npu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиківАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
6 955.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:37 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:37 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 12:36
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴6 955.00 Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/