• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/

Оголошено тендер

8 346.00 UAH
Номер: 0aef7724fd8340bfa231730dd395f85d
Ідентифікатор плану: UA-P-2026-08-18-011993-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Замовник: ГОЛОВНЕ УПРАВЛІННЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ПОЛІЦІЇ У ВІННИЦЬКІЙ ОБЛАСТІ
Очікувана вартість: 8 346.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Послуги з вивезення рідких побутових відходів з вигрібних ям /м. Гнівань/
Примітки: Виконавець зобов’язаний надати послуги, якість яких відповідає чинним нормам ДСТУ (ТУ) в Україні та вимогам до такого виду послуг, що передбачені чинним законодавством України, в тому числі послуга має відповідати вимогам охорони праці, екології, пожежної безпеки
Річний план закупівлі на: 2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015: 90460000-9 Послуги зі спорожнення вигрібних ям і септиків
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 18.08.2026 15:18

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опискошти загального фонду
Код класифікації видатківКПК-2026:1007020 - Забезпечення діяльності органів, установ та закладів Національної поліції України
Сума8 346.00 UAH