-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-010049-a
Торги не відбулися
1 648 060.00
UAH без ПДВ
Номер:
618378da68874567822ff873504cf102
Внутрішній номер закупівлі:
30119905
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-010049-a
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Березнівський р-н, смт.Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Дячук Ганна 380989404393 buh_oz_sosnove@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдаленьАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
1 648 060.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:41 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:41 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 11:26
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 648 060.00 Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))