-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти (аутсорсинг))
Оголошено тендер
1 648 060.00
UAH
Номер:
db5f8fadeede4015b8ce9096f7a181e0
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-012079-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Опорний заклад Соснівський ліцей Соснівської селищної ради Рівненського району Рівненської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
22569226
-
Адреса:
34652, Україна, Рівненська область, Рівненський район, селище Соснове, вул.Шкільна, буд.26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 648 060.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з організації одноразового гарячого харчування учнів у закладах загальної середньої освіти
(аутсорсинг))
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
55510000-8 Послуги їдалень
КЕКВ:
2230 Продукти харчування
Дата опублікування:
18.08.2026 15:21
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписТПКВКМБ: 1021 – Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1021 - Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету
Адміністративно-територіальна класифікаціяСоснівська
Сума568 860.00 UAH
ДжерелоІнше
ОписТПКВК 0611702 - Забезпечення харчуванням учнів закладів загальної середньої освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума1 079 200.00 UAH