-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Пісок сіяний
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009957-a
Торги не відбулися
39 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
36192e5b25934ecabcc625346678ad52
Внутрішній номер закупівлі:
30119801
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009957-a
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Руслан Костецький +380978564483 kosmonavt4487@gmail.com https://mrclviv.dsns.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачіАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
39 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:30 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:30 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 13:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴39 000.00 Пісок сіяний