-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Пісок сіяний
Оголошено тендер
46 800.00
UAH
Номер:
825f5c991bd948b295f2c183c70a9b13
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-012112-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Мобільний рятувальний центр швидкого реагування "Львів" Державної служби України з надзвичайних ситуацій
×
-
Код ЄДРПОУ:
14372923
-
Адреса:
82100, Україна, Львівська область, м. Дрогобич, вул. Спортивна, 44
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
46 800.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Пісок сіяний
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
14210000-6 Гравій, пісок, щебінь і наповнювачі
КЕКВ:
2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування:
18.08.2026 15:22
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
ОписКошти загального фонду Державного бюджету України
Код класифікації видатківКПК-2026:1006280 - Забезпечення діяльності органів та підрозділів цивільного захисту, підготовка кадрів Державною службою України з надзвичайних ситуацій
Сума46 800.00 UAH