-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів ДК 021:2015 – 60130000-8 (Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень медичного персоналу КНП «ЦПМСД №1 Дніпровського району м. Києва» для надання медичних послуг населенню в межах м. Києва)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009826-a
Торги не відбулися
226 000.00
UAH без ПДВ
Номер:
229649a68c0c4c5ca25c42607f4ff070
Внутрішній номер закупівлі:
30119674
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009826-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188946
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Корінець Ірина Василівна 380976883891 korinetsiv@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирівАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
226 000.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:29 - 23.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:29 - 26.08.2026 00:00
Аукціон:
з 26.08.2026 14:07
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴226 000.00 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів ДК 021:2015 – 60130000-8 (Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень медичного персоналу КНП «ЦПМСД №1 Дніпровського району м. Києва» для надання медичних послуг населенню в межах м. Києва)