-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів ДК 021:2015 – 60130000-8 (Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень медичного персоналу КНП «ЦПМСД №1 Дніпровського району м. Києва» для надання медичних послуг населенню в межах м. Києва)
Оголошено тендер
271 200.00
UAH
Номер:
3ba88c0fea5b4a6887885bf92f7fe0f5
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-17-014178-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188946
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Центр первинної медико-санітарної допомоги № 1 Дніпровського району м. Києва"
×
-
Код ЄДРПОУ:
26188946
-
Адреса:
02125, Україна, Київська область, Київ, ВУЛИЦЯ ЧОРНИХ ЗАПОРОЖЦІВ, будинок 26
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
271 200.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів ДК 021:2015 – 60130000-8 (Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень медичного персоналу КНП «ЦПМСД №1 Дніпровського району м. Києва» для надання медичних послуг населенню в межах м. Києва)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
60130000-8 Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.08.2026 16:45
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Послуги спеціалізованих автомобільних перевезень пасажирів
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Код класифікації видатківTPKVKMB:2111 - Первинна медична допомога населенню, що надається центрами первинної медичної (медико-санітарної) допомоги
Адміністративно-територіальна класифікаціяКиїв
Сума226 000.00 UAH
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума45 200.00 UAH