-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Капітальний ремонт Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 260” Криворізької міської ради за адресою: вул. Доватора, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Тендер Prozorro UA-2026-08-18-009291-a
-
Подача пропозицій до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 02.09.26 12:00)
-
Кваліфікація
-
Пропозиції
розглянуто
Період подачі пропозицій
до закінчення періоду залишилося 2 дні (до 02.09.26 12:00)
162 905 421.00
UAH без ПДВ
До закінчення прийому пропозицій
02
дн
00
год
17
хв
27
сек
Розрахунок оплати за участь
Плата за участь становить 0,3% від первинної цінової пропозиції, але не більше 3 розмірів прожиткового мінімуму на одну працездатну особу станом на 1 січня року, в якому було подано тендерну пропозицію/пропозицію. Розмір плати, встановлений у цьому пункті, визначений з урахуванням усіх податків і зборів (крім податку на додану вартість), що сплачуються у випадках, передбачених законодавством. Максимальна сума плати за участь та плата за участь у процедурі "Відкриті торги для закупівлі енергосервісу" становить 11980,80 грн., в т.ч. ПДВ. (згідно п.5 Постанови 166)
Номер:
06352a79c1be4a0b85076be5f67d5833
Внутрішній номер закупівлі:
30119144
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2026-08-18-009291-a
Замовник:
Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011650
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Юлія Масльоха +380563730123 maslekha@adm.dp.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставраціяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
162 905 421.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
18.08.2026 15:10 - 30.08.2026 00:00
Період прийому пропозицій:
18.08.2026 15:10 - 02.09.2026 12:00
Період оскарження:
18.08.2026 15:10 - 30.08.2026 00:00
Аукціон:
з 03.09.2026 14:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴162 905 421.00 Капітальний ремонт Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 260” Криворізької міської ради за адресою: вул. Доватора, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)