-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Капітальний ремонт Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 260” Криворізької міської ради за адресою: вул. Доватора, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Оголошено тендер
195 486 505.20
UAH
Номер:
44eb780341234a7a804876f2f9e86f40
Ідентифікатор плану:
UA-P-2026-08-18-010887-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011650
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
Департамент капітального будівництва Дніпропетровської обласної державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
04011650
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська область, Дніпро, вул. Старокозацька, 34
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
195 486 505.20 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Капітальний ремонт Комунального закладу “Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 260” Криворізької міської ради за адресою: вул. Доватора, 5А, м. Кривий Ріг, Дніпропетровська область (ДК 021:2015:45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація)
Річний план закупівлі на:
2026
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2026
Класифікатор ДК 021:2015:
45453000-7 Капітальний ремонт і реставрація
КЕКВ:
3132 Капітальний ремонт інших об’єктів
Дата опублікування:
18.08.2026 14:51
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Код класифікації видатків
Адміністративно-територіальна класифікація
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписОбласний бюджет
Код класифікації видатківТПКВКМБ:1300 - Підготовка та реалізація публічних інвестиційних проектів / програм публічних інвестицій за рахунок коштів місцевого бюджету в галузі освіти
Адміністративно-територіальна класифікаціяДніпро
Сума195 486 505.20 UAH